Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Profesjonalne Systemy Opieki Telemedycznej
Szkolenia
Stacja monitorowania i uzdatniania powietrza - Acuni Nikuma
Kompleksowa Obsługa Inwestycji
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

Duża stacja cyfrowego monitorowania oraz uzdatniania powietrza ACUNI-NIKUMA A-1100

Szanowni Państwo

ACUNI-NIKUMA

To marka z ponad 10-cio letnią tradycją, której jesteśmy wyłącznym importerem od 2006 roku. Oferujemy profesjonalne urządzenia do walki z grzybami, alergenami, wirusami, bakteriami oraz zawieszonymi pyłami smogowymi PM 2,5 i PM 10 już od 700 zł brutto.

Nasi doradcy pomogą Państwu dobrać odpowiedni rodzaj urządzenia do walki z zagrożeniami występującymi na Państwa stanowisku pracy jak również w żłobku, w przedszkolu, w biurze,  w hotelu, w domu i mieszkaniu.

Przeprowadzimy dla Państwa szkolenie informacyjne w zakresie właściwego użytkowania (tj. interpretacji wyświetlanych cyfrowych wartości oraz graficznych wskazań poziomu zanieczyszczenia powietrza), obsługi i konserwacji naszego zaawansowanego technologicznie sprzętu.

Zapewniamy Państwu 24 miesięczną obsługę gwarancyjną, a także nieograniczony serwis pogwarancyjny. Gwarantujemy obsługę serwisową w zakresie dostępności i wymiany filtrów (jesteśmy jedyną firmą na rynku, która  w stałej ofercie zapewnia filtry do wszystkich swoich urządzeń, nawet tych wyprodukowanych 10 lat temu).

Na Państwa życzenie wykonujemy porównanie dostępnych urządzeń na rynku oraz ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy z zawieszonymi w powietrzu śmiertelnymi pyłami, grzybami, alergenami.

Nasze motto: „Wiedzieć aby uchronić”

katalog smog

pdf ico Pobierz katalog w pliku PDF

 

 

Odsłony: 6240

Social Media

art 2

 Możesz przyłączyć się się do naszych serwisów społecznościowych. Zobacz najnowsze informacje i wiadomości o naszej firmie. Serdecznie zapraszamy.

fb linkedin rss tweet vimeo

Newsletter

 
Aby się zarejestrować, należy wypełnić poniższe pola:

Dziękujemy za rejestracje. Teraz zawsze dowiesz się najwięcej i najszybciej o najważniejszych wydarzeniach na stronie.