Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Profesjonalne Systemy Opieki Telemedycznej
Szkolenia
Stacja monitorowania i uzdatniania powietrza - Acuni Nikuma
Kompleksowa Obsługa Inwestycji
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
 zarzad ab  

Andrzej Bieżuński

Dyrektor Zarządzający / CEO

mgr Andrzej Bieżuński


Specjalista w zakresie bezpieczeństwa państwa, działający od lat w obszarach zarządzania, finansów, coachingu oraz bezpieczeństwa i ochrony człowieka w środowisku pracy.  Oficer rezerwy Sił Zbrojnych RP. Uczestnik studiów doktoranckich - przygotowuje rozprawę doktorską z dziedziny polityki bezpieczeństwa wewnętrznego Polski. Prowadzi  wykłady dotyczace  zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony w Warszawie. Tworzył od podstaw i kierował Gospodarstwem Pomocniczym przy Areszcie Śledczym Warszawa - Białołęka, które nastepnie z powodzeniem zreorganizował i utworzył na jego bazie Mazowiecką Instytucję Gospodarki Budżetowej ,,MAZOVIA”. Firmą tą zatrudniającą ponad 240 pracowników i skupiającą dziewięć podmiotow z sukcesami jako dyrektor zarządzał do połowy 2016r. Na stanowisku tym był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany, m.in. przez Ministra Sprawiedliwości Złotym Medalem za zasługi dla Służby Penitencjarnej.
Jest autorem międzynarodowych projektów oraz opracowań naukowych poświęconych bezpieczeństwu energetycznemu, penitencjarnemu, ekonomicznemu i ekologicznemu wdrożonych w IGB ,,Mazovia”. Ich efekty zostały  wysoko  ocenione  m.in. w  wystąpieniu pokontrolnym  Najwyższej Izby Kontroli.
Życie zawodowe łączy z pasją fotografowania (dyplomowany fotograf) i jazdą na motocyklach (Prezes Klubu Motocyklowego Right Riders IPA - International Police Association).

Social Media

art 2

 Możesz przyłączyć się się do naszych serwisów społecznościowych. Zobacz najnowsze informacje i wiadomości o naszej firmie. Serdecznie zapraszamy.

fb linkedin rss tweet vimeo

Newsletter

 
Aby się zarejestrować, należy wypełnić poniższe pola:

Dziękujemy za rejestracje. Teraz zawsze dowiesz się najwięcej i najszybciej o najważniejszych wydarzeniach na stronie.