Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Profesjonalne Systemy Opieki Telemedycznej
Szkolenia
Stacja monitorowania i uzdatniania powietrza - Acuni Nikuma
Kompleksowa Obsługa Inwestycji
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

Dla szkół

Szanowni Państwo,

Dyrektorzy placówek oświatowych, stowarzyszeń i fundacji dbających o prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży,

Szanowni Samorządowcy i Sponsorzy,

Z myślą o ochronie zdrowia naszych dzieci, oraz w celu ułatwieniu Państwu  realizacji zadań nałożonych w tym zakresie przez Ustawodawcę (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 24 września 2013r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, Dz.U. z 2016r., poz. 86 oraz Ustawa z 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, Dz.U. z 2015r., poz. 581.), pragniemy zaproponować Państwu nasze rozwiązanie.

Nasza firma organizuje badania z zakresu obrazowania wad postawy i zakresu ruchomości stawów u dzieci za pomocą unikalnego i niezwykle dokładnego urządzenia medycznego jakim jest „Sensor Hipokratesa”.  Przeprowadzenie tego badania daje możliwość oceny rozpoznanych  potrzeb i problemów zdrowotnych dzieci w placówkach szkolnych przez pielęgniarki i higienistki szkolne w ramach ich obowiązków przeprowadzania badań przesiewowych,  a ponadto przyczyni się do uzyskania pozytywnych efektów programów polityki zdrowotnej nakładanych na gminy, powiaty i województwa.

Jak można zamówić badania za pomocą urządzenia „Sensor Hipokratesa”?

Celem zgłoszenia Państwa placówki do przeprowadzenia badań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym pracownikiem w celu umówienia dogodnego terminu badania.
Pracownicy naszej firmy przyjeżdżają wraz z urządzeniem do zgłoszonej szkoły. Przy pomocy pielęgniarki szkolnej oraz nauczycieli/wychowawców, pomagają zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży podczas badania. Badanie trwa kilka minut, w czasie których nasz pracownik wprowadza dane dziecka, wykonuje badanie, a następnie zapisuje wynik w pamięci urządzenia i przekazuje go do konsultacji specjalisty. Wynik badania zostanie przekazany za pośrednictwem szkoły prawnemu lub faktycznemu opiekunowi dziecka lub bezpośrednio do osób pełnoletnich.  
Rodzic/opiekun dziecka udaje się następnie z wynikiem badania do odpowiedniego lekarza specjalisty, ortopedy lub fizjoterapeuty celem ustalenia  dalszego procesu leczenia.
Nasza firma rekomenduje gabinety lekarskie, które obejmują opieką medyczną dzieci i młodzież, u których wynik badania wykazał podejrzenie wady postawy.

Oferta współpracy

Program badań przesiewowych  kierowany jest również dla firm i przedsiębiorców, fundacji i stowarzyszeń pragnących w ramach akcji promocyjnych oraz charytatywnych wesprzeć rodziców i samorządy.
Oferujemy możliwość promocji Państwa Przedsiębiorstwa poprzez zamieszczenie logo Państwa firmy na materiałach informacyjnych i ulotkach  rozpowszechnianych wśród rodziców. Istnieje  możliwość podjęcia współpracy w zakresie dalszego diagnozowania i terapii wyłonionych osób posiadających wady postawy oraz wspierania ich rehabilitacji. Nasza firma prowadzi również szkolenia z zakresu obsługi urządzenia oraz interpretacji wyników jak również zdrowego stylu życia.
Zapraszamy do współpracy.

Odsłony: 2127

Social Media

art 2

 Możesz przyłączyć się się do naszych serwisów społecznościowych. Zobacz najnowsze informacje i wiadomości o naszej firmie. Serdecznie zapraszamy.

fb linkedin rss tweet vimeo

Newsletter

 
Aby się zarejestrować, należy wypełnić poniższe pola:

Dziękujemy za rejestracje. Teraz zawsze dowiesz się najwięcej i najszybciej o najważniejszych wydarzeniach na stronie.