Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Profesjonalne Systemy Opieki Telemedycznej
Szkolenia
Stacja monitorowania i uzdatniania powietrza - Acuni Nikuma
Kompleksowa Obsługa Inwestycji
Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami

Aktywne systemy odgromowe

Indelec PREVECTRON

 

HSB Polska Spółka z o.o. jest rekomendowanym parterem handlowym Firmy LCS Lightning Control Systems specjalizującej się w projektowaniu, dostawiei montażu oraz utrzymywaniu w sprawności technicznej aktywnych systemów odgromowych Indelec PREVECTRON. W naszej ofercie można znaleźć wszelkie niezbędne elementy do instalacji aktywnego systemu odgromowego PREVECTRON.

art odgromowe 1

Aktywne systemy odgromowe Firmy Indelec, którego na Polskim rynku jesteśmy przedstawicielem to bardzo innowacyjne działające prewencyjnie rozwiązanie odgromowe, które pozwalają ochraniać przed skautkami wyładowań atmosferycznych obszar, a nie tylko obiekty / budowle, tak jak w klasycznych instalacjach odgromowych. W tym obszarze będą więc chronieni nie tylko ludzie i budowle, ale także wszystkie obszary przyległe do obiektów budowlanych, a w nich infrastruktury techniczne takie jak: systemy sterowania procesami technologicznymi, systemy bezpieczeństwa i zarządzania obiektami (DATA CENTER, BMS, DSO, CCTV, SSWiN, KD, Ppoż.).

Wysoką jakość produkowanych głowic odgromowych PREVECTRON INDELEC potwierdza wdrożony w INDELEC system jakości i certyfikat ISO 9001:2000. Wszystkie produkowane głowice odgromowe są numerowane i zaopatrzone w świadectwa jakości.
Na bieżąco aktualizujemy portfolio naszych produktów tak aby zaspokoić potrzeby naszych najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy fachowe doradztwo w ramach proponowanych produktów.

Posiadamy pełną ofertę produktów Aktywnego Systemu Odgromowego:

  • Nasz system zapewnia najskuteczniejszy poziom bezpieczeństwa podczas wyładowań atmosferycznych;
  • Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, dostawy, oraz montażu Aktywnych Systemów Odgromowych Indelec - PREVECTRON;
  • Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie Aktywnych Instalacji Odgromowych;
  • Posiadamy bogate doświadczenie w branży z zakresu Ochrony Przeciwpożarowej, Aktywnych Instalacji i Systemów Odgromowych oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

pdf Pobierz - Aktywne systemy odgromowe - zasada działania

pdf Pobierz - Aktywne systemy odgromowe - porównanie cen

pdf Pobierz - Aktywne systemy odgromowe - zgodność z przepisami

kontakt

  • certyfikat_1
  • certyfikat_2
  • certyfikat_3

Aktywne systemy odgromowe

Social Media

art 2

 Możesz przyłączyć się się do naszych serwisów społecznościowych. Zobacz najnowsze informacje i wiadomości o naszej firmie. Serdecznie zapraszamy.

fb linkedin rss tweet vimeo

Newsletter

 
Aby się zarejestrować, należy wypełnić poniższe pola:

Dziękujemy za rejestracje. Teraz zawsze dowiesz się najwięcej i najszybciej o najważniejszych wydarzeniach na stronie.